Kontakt

Magnus Norman

Technical director

magnus@goodtogreat.se 073 344 88 99

Nicklas Kulti

Founding Partner

nicklas@goodtogreat.se 070 871 04 22

Mikael Tillström

Founding Partner

mikael@goodtogreat.se 070 830 49 86

Lovisa Hällback

Sport Coordinator

lovisa@goodtogreat.se 073 153 84 82

Linda Johansson

Marketing Coordinator

linda@goodtogreat.se 070 224 32 25

Stina Håkansson

Customer Relation Manager

stina@goodtogreat.se 070 869 91 10

Sofia Tillström

Ladies Club

sofia@goodtogreat.se +46 (0)70 984 89 99

Andrew Wilson

Head of Members Club

andrew@goodtogreat.se +46 (0) 79 074 64 54

Mattias Mikulski

Head of Padel

mattias@goodtogreat.se +46 (0) 79 101 00 13

Pontus Gad

F&A Controller

gad@goodtogreat.se +46 (0) 73 989 62 43
Öppettider
Arenan och Café
Mån - Tor: 07.00 - 23.00
Fre: 07.00 - 21.00
Lör: 08.00 - 21.00
Sön: 08.00 - 23.00
* Avvikande öppettider
Restaurang - se "På Arenan"
Sportkliniken
Mån - Fre: 08.00 - 19.00
Lör: 10.00 - 16.00
Sön: 10.00 - 16.00
Adress

Catella Arena
Rinkebyvägen 20
182 36 DANDERYD

Reception 08-55 10 88 17
Restaurangen 0709-744 200

PARKERING: utanför entrén, på arenans kortsida och grusparkeringen, båda på husets norra sida. Det är ej tillåtet att parkera på gatan.

Hitta hit!