Kontakt

Magnus Norman

Technical director

magnus@goodtogreat.se 073 344 88 99

Nicklas Kulti

Founding Partner

nicklas@goodtogreat.se 070 871 04 22

Mikael Tillström

Founding Partner

mikael@goodtogreat.se 070 830 49 86

Lovisa Hällback

Sport Coordinator

lovisa@goodtogreat.se 073 153 84 82

Therese Wattulainen

Marketing Coordinator

therese@goodtogreat.se 079 100 77 73

Stina Håkansson

Customer Relation Manager

stina@goodtogreat.se 070 869 91 10

Sofia Tillström

Ladies Club

sofia@goodtogreat.se +46 (0)70 984 89 99

Andrew Wilson

Head of Members Club

andrew@goodtogreat.se +47 (0) 79 074 64 54

Mattias Mikulski

Head of Padel

mattias@goodtogreat.se +46 (0) 79 101 00 13

Pontus Gad

F&A Controller

gad@goodtogreat.se +46 (0) 73 989 62 43
Öppettider
Arenan och Café
Mån - Tor: 07.00 - 23.00
Fre: 07.00 - 21.00
Lör: 08.00 - 21.00
Sön: 08.00 - 23.00
* Avvikande öppettider
Restaurang Frukost
Mån - Fre: 07.15 - 9.00
Lör - Sön: 08.00 - 09.30
Restaurang Lunch
Mån - Fre: 11.30 - 14.00
Sportkliniken
Mån - Fre: 08.00 - 19.00
Lör: 10.00 - 16.00
Sön: 10.00 - 16.00
Adress

Rinkebyvägen 20
182 36 DANDERYD

Telefon till Catella Arena 08-55 10 88 17
Restaurangen Catella Arena 0709-744 200

Hitta hit!